18.04.2024 r.
18.04.2024 r.

04.04.2024 r.
Szybka wysyłka niska cena
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 15.04.2024 r.

07.04.2024 r.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 15.04.2024 r.

12.04.2024 r.
04.04.2024 r.
12.04.2024 r.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 12.04.2024 r.

Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 11.04.2024 r.
Thank you for your great review! Kind Regards, Team Mastersintime.pl

02.04.2024 r.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 10.04.2024 r.
Dziękuję za fantastyczną ocenę. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl _________________________________________________________________ Thank you for your fantastic evaluation. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We hope to

08.04.2024 r.
27.03.2024 r.
08.04.2024 r.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 08.04.2024 r.
Dziękujemy za fantastyczną opinię i rekomendację Czekamy na Twoją wizytę wkrótce i życzymy wspaniałego dnia! Twój zespół Obsługa klienta Mastersintime.pl ______________________________________________ Thank you for the fantastic feedback and recommendation. We look forward to your visit soon and wish you a great day! Your Customer Service Mastersintime.pl team

06.04.2024 r.
27.03.2024 r.
06.04.2024 r.
wszystko
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 08.04.2024 r.

31.03.2024 r.
Dostawa na czas. Było napisane na konkretny dzień i tego dnia przyszło. Pasek do zegarka oryginalny. Wszytsko super. Polecam

31.03.2024 r.
Szybka przesyłka, dobra jakość!

31.03.2024 r.
Kolejny zakup i kolejny raz jestem zadowolony. Perfekcja.

21.03.2024 r.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 29.03.2024 r.

28.03.2024 r.
28.03.2024 r.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 29.03.2024 r.

24.03.2024 r.
15.03.2024 r.
24.03.2024 r.
Mega szybka dostawa,produkt tzn,pasek do zegarka Seiko kozak
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 27.03.2024 r.

23.03.2024 r.
Wszystko w porządku, polecam.

15.03.2024 r.
wszystko ok

14.03.2024 r.

mastersintime.pl odpowiada: 23.03.2024 r.
Dzięki za fantastyczne opinie. Czekamy na Twoją wizytę wkrótce i życzymy wspaniałego dnia! Twój zespół Obsługa klienta Mastersintime.pl ______________________________________________ Thank you for the fantastic feedback. We look forward to your visit soon and wish you a great day! Your Customer Service Mastersintime.pl team

12.03.2024 r.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 20.03.2024 r.

18.03.2024 r.
18.03.2024 r.
Zgodność transakcji z ofertą sklepu.

17.03.2024 r.
jedyny sklep, który posiadał pasek do zegarka, jaki chciałam. Szybka wysyłka

04.03.2024 r.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 14.03.2024 r.

Wszystko w porządku. Polecam
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 13.03.2024 r.

05.03.2024 r.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 13.03.2024 r.

03.03.2024 r.

03.03.2024 r.
09.03.2024 r.
Wszystko szybko i sprawnie. Polecam.

08.03.2024 r.
29.02.2024 r.
08.03.2024 r.
Bardzo polecam. Bardzo porządna obsługa, zero problemów.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 08.03.2024 r.

07.03.2024 r.
07.03.2024 r.
Zamówiłam przez pomyłkę błędny kolor paska. Nie było problemu ze zwrotem. Pieniądze wpłynęły szybko na konto. Sprzedawca szybko uzupełnił braki i mogłam zamówić właściwy kolor paska. Wszystko ok.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 07.03.2024 r.

06.03.2024 r.
Zakupiona bransoleta do zegarka, dzięki czemu zyskał on nowe życie :) Towar zgodny z opisem, dostępny chyba tylko tutaj. Dostawa na czas.
Polecam zakupy w tym sklepie.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 07.03.2024 r.

22.02.2024 r.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 02.03.2024 r.

02.03.2024 r.
Zamówienie zgodne z opisem. Przesyłka dotarła zgodnie z podanym terminem. Polecam
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 02.03.2024 r.

Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 28.02.2024 r.

26.02.2024 r.
Proste zamówienie ,szybka i profesjonalna dostawa zgodna z zamówieniem.
Bardzo dobry

mastersintime.pl odpowiada: 27.02.2024 r.

19.02.2024 r.

25.02.2024 r.
Bardzo szybka wysyłka, pasek zgodny z opisem Polecam !!

17.02.2024 r.

15.02.2024 r.