mastersintime.pl
Beoordelingen:

172 beoordelingen verzameld gedurende de afgelopen 12 maanden669 beoordelingen in totaal

4,92
Uitstekend

keurmerk
geldig

Inclusief kopersbescherming

Gecertificeerd sinds: 4 aug 2021
Het keurmerk duidt op betrouwbare webwinkeliers.
mastersintime.pl voldoet aan alle Kwaliteitscriteria van Trusted Shops Het bevat o.a.:
  • Geverifieerde identiteit
  • Versleutelde dataoverdracht
  • Duidelijk bestelproces

Trusted Shops Kopersbescherming

Dit bedrijf biedt de kopersbescherming van Trusted Shops tot PLN 10.000. Meer informatie hoe dit je transactie veiligstelt.

Het is onze opdracht om digitaal vertrouwen mogelijk te maken. Meer informatie hoe beoordelingen werken bij Trusted Shops.

de meest positieve beoordeling

21 sep 2023
 Geverifieerde beoordeling
Wszystko było w porządku. Zdziwiło mnie tylko, że pismo jakie Państwo przesłali było w większości po angielsku z dodatkami polskich słów. Skoro mają Państwo stronę po polsku, to pismo do polskiego klienta, powinno być również w tym samym języku. To taki szczegół. Wszystko było sprawnie i doskonale : ) Dziękuję

de meest kritische beoordeling

13 aug 2023
 Geverifieerde beoordeling
Produkt oryginalny, dobrej jakości. Natomiast bardzo na minus oceniam kontrakt z Obsługą Klienta.

Beoordelingen voor mastersintime.pl

Filter
 Sorteren
Relevantie
 Geverifieerde beoordeling
Zamówiłam przez pomyłkę błędny kolor paska. Nie było problemu ze zwrotem. Pieniądze wpłynęły szybko na konto. Sprzedawca szybko uzupełnił braki i mogłam zamówić właściwy kolor paska. Wszystko ok.
12 dagen geleden
Dziękuję za fantastyczną ocenę. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl _________________________________________________________________ Thank you for your fantastic evaluation. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl
13 dagen geleden

bransoleta do zegarka

Zakupiona bransoleta do zegarka, dzięki czemu zyskał on nowe życie :) Towar zgodny z opisem, dostępny chyba tylko tutaj. Dostawa na czas. Polecam zakupy w tym sklepie.
12 dagen geleden
Dziękujemy za fantastyczną opinię i rekomendację Czekamy na Twoją wizytę wkrótce i życzymy wspaniałego dnia! Twój zespół Obsługa klienta Mastersintime.pl ______________________________________________ Thank you for the fantastic feedback and recommendation. We look forward to your visit soon and wish you a great day! Your Customer Service Mastersintime.pl team
 Geverifieerde beoordeling
Zamówienie zgodne z opisem. Przesyłka dotarła zgodnie z podanym terminem. Polecam
 Geverifieerde beoordeling
jedyny sklep, który posiadał pasek do zegarka, jaki chciałam. Szybka wysyłka
 Geverifieerde beoordeling
Proste zamówienie ,szybka i profesjonalna dostawa zgodna z zamówieniem.
27 feb 2024
11 dagen geleden
 Geverifieerde beoordeling
Bardzo polecam. Bardzo porządna obsługa, zero problemów.
11 dagen geleden
25 feb 2024
 Geverifieerde beoordeling
Bardzo szybka wysyłka, pasek zgodny z opisem Polecam !!
19 uur geleden

Same plusy

Zgodność transakcji z ofertą sklepu.
17 uur geleden
10 dagen geleden
 Geverifieerde beoordeling
Wszystko szybko i sprawnie. Polecam.
Wszystko w porządku. Polecam
3 dagen geleden
2 dagen geleden
Dzięki za fantastyczne opinie. Czekamy na Twoją wizytę wkrótce i życzymy wspaniałego dnia! Twój zespół Obsługa klienta Mastersintime.pl ______________________________________________ Thank you for the fantastic feedback. We look forward to your visit soon and wish you a great day! Your Customer Service Mastersintime.pl team
5 dagen geleden
9 dagen geleden