mastersintime.plReviews

Geldig

met kopersbescherming

Gecertificeerd sinds: 4 aug. 2021
Laatst gewijzigd op: 29 sep. 2022
mastersintime.pl is gecontroleerd en gecertificeerd aan de hand van de kwaliteitscriteria van Trusted Shops
  • Geverifieerde webshop
  • Bescherming van persoonlijke gegevens
  • Duidelijke bestelprocedure

Beschermd door middel van de kopersbescherming

Bij mastersintime.pl kun je van de kopersbescherming van Trusted Shops gebruik maken en ben je tot PLN 10.000 beschermd. Lees meer

Gecertificeerd sinds: 4 aug. 2021

Beschermd door middel van de kopersbescherming

Beoordelingen voor mastersintime.pl

105 geverifieerde beoordelingen verzameld gedurende de afgelopen 12 maanden

425 beoordelingen in totaal
Zo zorgen we ervoor dat beoordelingen van echte klanten komen.

de meest positieve beoordeling

8 jul. 2022
Profesjonalna obsługa, polecam wszystkim ten sklep. Konfigurator strony mi wybrać właściwy pasek do mojego zegarka. Na każdym etapie, wiedziałem co się dzieje z przesyłką, która dotarła sprawnie i nie musiałem za nią dodatkowo płacić. Zwieńczeniem wszystkiego, było pismo napisane do mnie w moim ojczystym języku polskim z własnoręcznym podpisem, co dziś jest naprawdę wyjątkowe! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie z Polski!!!

Alle positieve beoordelingen weergeven

de meest kritische beoordeling

27 mei 2022
Opakowanie prezentowe to jakaś porażka, w ogóle takie badziewie nie powinno być sprzedawane, ewentualnie jako gratis. Ostatni raz zrobiłem w tym sklepie zakupy. Nie polecam. Ale towar zgodny z opisem, jeżeli chodzi o pasek.

Alle kritische beoordelingen weergeven

Beoordelingen voor mastersintime.pl

Filter
 Sorteren Relevantie
9 sep. 2022
Znalazłem czego szukałem i zostałem obsłużony profesjonalnie. Polecam każdemu. Zadowolony klient.
10 sep. 2022
Dziękuję za fantastyczną ocenę, świetne zdjęcie, opinie i rekomendacje. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Twój Zespół Serwisowy Mastersintime.pl :) __________________________________________________________________________ Thank you for your fantastic evaluation, great photo, feedback and recommendation. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl :)
31 aug. 2022
Czas dostawy: wczoraj zamówione, dzisiaj dostarczone.
1 sep. 2022
Dziękuję za fantastyczną recenzję! :) Do zobaczenia wkrótce ponownie na naszej stronie. Miłego dnia! :) ___________________________________________________________ Thank you for your fantastic review! :) Hope to see you soon again on our website. Have a nice day! :)
15 sep. 2022
Szybka dostawa i zamówienie zgodne z opisem :)
10 dagen geleden
Dziękujemy za fantastyczną ocenę i opinie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Będziemy się doskonalić i mamy nadzieję, że wkrótce się z Tobą spotkamy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl :) _________________________________________________________________ Thank you for your fantastic evaluation and feedback. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We'll keep improving and we hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl :)
7 sep. 2022
Mega szybka dostawa.zegarek super.
9 sep. 2022
2 sep. 2022
Ogromny wybór i szybka dostawa.
2 sep. 2022
Szanowni Państwo, Miło to słyszeć! Jeśli nadal masz pytania, chętnie je wysłuchamy. Pozdrawiam, Zespół Serwisowy Mastersintime.pl
13 dagen geleden
Duży wybór przejrzystość
2 sep. 2022
Jestem zadowony z usługi.
5 sep. 2022
22 uur geleden
14 sep. 2022
14 sep. 2022
15 sep. 2022
Dziękuję za fantastyczną ocenę. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl _________________________________________________________________ Thank you for your fantastic evaluation. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl
5 sep. 2022
30 aug. 2022
31 aug. 2022
23 aug. 2022
Fajna strona internetowa, „chmury” z wyjaśnieniem ze inne paski bedą tez pasować do mojego zegarka, szybkie dostarczenie produktu Dziekuje
24 aug. 2022
Dokładny opis towaru, zdjęcia powiązanych produktów, terminowa dostawa
27 aug. 2022
Dziękuję za doskonałą ocenę i opinie. Jako oficjalni sprzedawcy marek dokładamy wszelkich starań, aby oferować najlepsze produkty, opóźnienia i usługi, a zadowolenie naszych klientów jest prawdziwą motywacją dla całego zespołu. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Zespół Serwisowy Mastersintime.pl ________________________________________________________________ Thank you for your excellent evaluation and feedback. As official retailers from the brands we make our best to offer the best products, delays and services and to see our customers satisfied is a real motivation for the entire team. We hope to see you back soon. Service Team Mastersintime.pl
27 aug. 2022
Perfect service, fast shipping and a well-secured parcel. Thank you.
29 aug. 2022
Szybkość realizacji zamówienia