mastersintime.pl
Beoordelingen:

166 beoordelingen verzameld gedurende de afgelopen 12 maanden649 beoordelingen in totaal

4,92
Uitstekend

keurmerk
geldig

Inclusief kopersbescherming

Gecertificeerd sinds: 4 aug. 2021
Het keurmerk duidt op betrouwbare webwinkeliers.
mastersintime.pl voldoet aan alle Kwaliteitscriteria van Trusted Shops Het bevat o.a.:
  • Geverifieerde identiteit
  • Versleutelde dataoverdracht
  • Duidelijk bestelproces

Trusted Shops Kopersbescherming

Dit bedrijf biedt de kopersbescherming van Trusted Shops tot PLN 10.000. Meer informatie hoe dit je transactie veiligstelt.

Het is onze opdracht om digitaal vertrouwen mogelijk te maken. Meer informatie hoe beoordelingen werken bij Trusted Shops.

de meest positieve beoordeling

Geverifieerde beoordeling
Wszystko było w porządku. Zdziwiło mnie tylko, że pismo jakie Państwo przesłali było w większości po angielsku z dodatkami polskich słów. Skoro mają Państwo stronę po polsku, to pismo do polskiego klienta, powinno być również w tym samym języku. To taki szczegół. Wszystko było sprawnie i doskonale : ) Dziękuję

de meest kritische beoordeling

13 aug. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Produkt oryginalny, dobrej jakości. Natomiast bardzo na minus oceniam kontrakt z Obsługą Klienta.

Beoordelingen voor mastersintime.pl

31 okt. 2023
Thank you so much for the great review! :) Team Mastersintime.pl

Ok + jedna sugestia

21 sep. 2023
Dziękuję za fantastyczną ocenę. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl _________________________________________________________________ Thank you for your fantastic evaluation. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl
24 sep. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Zły formularz adresowy. Pomimo powiadomienia sklepu mailem o niepełnym adresie dostawy (brak numeru domu na długiej ulicy) i obietnicy poprawienia, paczka była źle zaadresowana. Musiałem tą sprawę wyjaśnić firmie kurierskiej, bo bez tego paczki mógłbym nie otrzymać. Poza tym OK.
25 sep. 2023
Dziękujemy za ocenę i informację zwrotną. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i będziemy nadal pracować nad udoskonaleniem i przezwyciężeniem Twoich oczekiwań podczas następnej wizyty. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl _____________________________________________________________ Thank you for your evaluation and feedback. Customer satisfaction is our priority and we'll keep working to improve and overcome your expectations in your next visit. Your Service Team Mastersintime.pl
24 jul. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Dobra jakość paska, szybka przesyłka. Przy wyborze produktu przydałby się rozmiar paska, pasek zapiął się na ostatniej dziurce. Poza tą uwagą wszystko ok.
26 jul. 2023
4 aug. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Wszystko poszło ok, jestem bardzo zadowolona z zegarka. Wygląda dokładnie jak na zdjęciu. Dostawa była szybciej niż opisane było przy zamówieniu.
9 aug. 2023
Dziękuję za fantastyczną recenzję! Do zobaczenia wkrótce ponownie na naszej stronie. Miłego dnia! ___________________________________________________________ Thank you for your fantastic review! Hope to see you soon again on our website. Have a nice day!
4 mrt. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Pasek do mojego modelu był niedostępny, jednak obsługa bardzo szybko załatwiła mi go. Wysyłka ekspresowa, wszystko jak należy! Polecam
6 mrt. 2023
15 sep. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Dobry zakup. Cała transakcja przebiegła wzorowa. Przedmiot zakupy zgodny z wcześniejszą informacją. Sprzedawca godny polecenia.
15 sep. 2023
Dzięki za fantastyczne opinie. Czekamy na Twoją wizytę wkrótce i życzymy wspaniałego dnia! Twój zespół Obsługa klienta Mastersintime.pl ______________________________________________ Thank you for the fantastic feedback. We look forward to your visit soon and wish you a great day! Your Customer Service Mastersintime.pl team
2 sep. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Pasek bardzo ładny ale nie do końca wymiarowo pasuje do zegarka a tak informowała strona... nie kupiłbym go drugi ram
4 sep. 2023
Dziękujemy za wiadomość i opinię, ponieważ pomoże nam to ulepszyć i uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Będziemy nadal pracować, aby zapewnić Państwu najlepsze artykuły, ceny i usługi i mamy nadzieję, że podczas kolejnej wizyty sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl __________________________________________________________________ Thank you for your message and feedback, as it will help us improve and avoid this situations i n the future. We'll keep working in providing you the best articles, prices and services and we hope to overcome your expectations in your next visit. Your Mastersintime.pl service team
JO
20 okt. 2023

Zegarek

Rewelacyjna Firma.Opis produktu zgodny z dostarczonym Dostawa z informacja bezbledna. goraco polecam Janusz Oleksy
20 okt. 2023
29 apr. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Wszystko ok. Szukałem paska do zegarka Swarovski z 2014 roku, na stronie producenta nie było. Pasuje idealnie
1 mei 2023
28 mrt. 2023
Czas realizacji rewelacyjny
28 mrt. 2023
22 jul. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Bardzo sprawna i szybka realizacja zamówienia. Produkt pasekfo zegarka oryginał pierwsza klasa.
23 jul. 2023
1 mei 2023

Polecam

Wszystko w porządku, zamówiony produkt jest zgodny z opisem, dostawa poszła bardzo sprawnie :)
2 mei 2023
4 jul. 2023

Polecam

Towar zgodny z opisem, szybka przesyłka. Profesionalizm pod każdym względem. Polecam
 Geverifieerde beoordeling
Super sprzedawca wszystko przebiegło szybko i sprawnie towar zgodny z opisem
24 jun. 2023
 Geverifieerde beoordeling
wszystko bylo w porzadku jestem zachwycoy reakcja firmy na moje zamowienie
27 jun. 2023

Polecam zakupy

Pasek zgodny z opisem, szybka i bezproblemowa dostawa zamówienia. POLECAM
31 mrt. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Bardzo wysokie ceny. Obsługa klienta i czas dostawy na wysokim poziomie.
31 mrt. 2023
23 aug. 2023
 Geverifieerde beoordeling
Bezproblemowe zamówienie, termin dostawy ekspresowej zgodny z umową.
24 aug. 2023