mastersintime.plReviews

Geldig

met kopersbescherming

Gecertificeerd sinds: 4-8-2021
Laatst gewijzigd op: 7-7-2022
mastersintime.pl is gecontroleerd en gecertificeerd aan de hand van de kwaliteitscriteria van Trusted Shops
  • Geverifieerde webshop
  • Bescherming van persoonlijke gegevens
  • Duidelijke bestelprocedure

Beschermd door middel van de kopersbescherming

Bij mastersintime.pl kun je van de kopersbescherming van Trusted Shops gebruik maken en ben je tot PLN 10.000 beschermd. Lees meer

Gecertificeerd sinds: 4-8-2021

Beschermd door middel van de kopersbescherming

Beoordelingen voor mastersintime.pl

101 geverifieerde beoordelingen verzameld gedurende de afgelopen 12 maanden

391 beoordelingen in totaal
Zo zorgen we ervoor dat beoordelingen van echte klanten komen.

de meest positieve beoordeling

1 jaar geleden
Sklep bardzo dobry, dobry kontakt i szybka dostawa. Szkoda tylko że tak strasznie drogi i to jedyna moja uwaga na minus. Pasek kosztował 1/2 wartości zegarka choć to wynika zapewne z polityki producenta, był to jedyny sklep który taki pasek posiadał. Mając wyłączność można być monopolistą.

Alle positieve beoordelingen weergeven

de meest kritische beoordeling

1 maand geleden
Opakowanie prezentowe to jakaś porażka, w ogóle takie badziewie nie powinno być sprzedawane, ewentualnie jako gratis. Ostatni raz zrobiłem w tym sklepie zakupy. Nie polecam. Ale towar zgodny z opisem, jeżeli chodzi o pasek.

Alle kritische beoordelingen weergeven

Beoordelingen voor mastersintime.pl

Filter
 Sorteren Relevantie
(96)
1 maand geleden
Szybko i na temat! Produkty zgodne z opisem. Ceny przystępne. Przesyłka blyskawiczna ;-) Polecam!
23 dagen geleden
Thank you for your fantastic evaluation and recommandation. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We'll keep improving and we hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl _________________________________________________________________ Dziękuję za fantastyczną ocenę i rekomendację. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Będziemy się doskonalić i mamy nadzieję, że wkrótce się z Tobą spotkamy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl
25 dagen geleden
Towar zgodny z opisem, bardzo szybka i sprawna dostawa. Pełen profesjonalizm.
23 dagen geleden
Thank you for your excellent evaluation and recommandation. As official retailers from the brands we make our best to offer the best products, delays and services and to see our customers satisfied is a real motivation for the entire team. We hope to see you back soon. Service Team Mastersintime.pl --------- Dziękuję za doskonałą ocenę i rekomendację. Jako oficjalni sprzedawcy marek dokładamy wszelkich starań, aby oferować najlepsze produkty, opóźnienia i usługi, a zadowolenie naszych klientów jest prawdziwą motywacją dla całego zespołu. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Zespół Serwisowy Mastersintime.pl
21 dagen geleden
PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI, SZYBKA DOSTAWA , CENA DOSTĘPNA CHOĆ WYSOKA.
20 dagen geleden
Thank you for your fantastic evaluation and feedback. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We'll keep improving and we hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl _________________________________________________________________ Dziękujemy za fantastyczną ocenę i opinie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Będziemy się doskonalić i mamy nadzieję, że wkrótce się z Tobą spotkamy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl
16 dagen geleden
Super terminowa dostawa
11 dagen geleden
Thank you for your excellent evaluation and feedback about delivery delay. As official retailers from the brands we make our best to offer the best products, delays and services and to see our customers satisfied is a real motivation for the entire team. We hope to see you back soon. Service Team Mastersintime.pl ________________________________________________________________ Dziękujemy za doskonałą ocenę i opinię na temat opóźnienia dostawy. Jako oficjalni sprzedawcy marek dokładamy wszelkich starań, aby oferować najlepsze produkty, opóźnienia i usługi, a zadowolenie naszych klientów jest prawdziwą motywacją dla całego zespołu. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Zespół Serwisowy Mastersintime.pl
6 dagen geleden
Polecam
5 dagen geleden
Gisteren
14 dagen geleden
11 dagen geleden
Thank you for your fantastic review! :) Hope to see you soon again on our website. Have a nice day! :) ___________________________________________________________ Dziękuję za fantastyczną recenzję! :) Do zobaczenia wkrótce ponownie na naszej stronie. Miłego dnia! :)
14 dagen geleden
11 dagen geleden
Thank you for your fantastic evaluation. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl _________________________________________________________________ Dziękuję za fantastyczną ocenę. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl
16 dagen geleden
11 dagen geleden
Thank you for your fantastic evaluation and feedback. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We'll keep improving and we hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl :) _________________________________________________________________ Dziękujemy za fantastyczną ocenę i opinie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Będziemy się doskonalić i mamy nadzieję, że wkrótce się z Tobą spotkamy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl :)
22 dagen geleden
20 dagen geleden
23 dagen geleden
Thank you for your fantastic evaluation. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl ___________________________________________________________________ Dziękuję za fantastyczną ocenę. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl
1 maand geleden
Miało być na środę, a było już w poniedziałek. Bransoleta do zegarka seiko pasuje zgodnie z obietnicą.
1 maand geleden
Thank you for your fantastic evaluation dear Lukasz. Customer satisfaction is our priority and it's a pleasure to see a happy customer. We'll keep improving and we hope to see you back soon. Your Service Team Mastersintime.pl _____________________________________________________________ Dziękuję za fantastyczną ocenę. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i miło jest widzieć szczęśliwego klienta. Będziemy się doskonalić i mamy nadzieję, że wkrótce się spotkamy. Twój zespół serwisowy Mastersintime.pl
2 maanden geleden
Szybko i sprawnie. Pasek do zegarka bardzo fajny :) Polecam.
3 maanden geleden
Tranzakcja zakupu przebiegła bez żadnych komplikacji, produkt zgodny z opisami.
3 maanden geleden
Thank you for your excellent evaluation. As official retailers from the brands we make our best to offer the best products, delays and services and to see our customers satisfied is a real motivation for the entire team. We hope to see you back soon. Service Team Mastersintime.pl --------- Dziękuję za doskonałą ocenę. Jako oficjalni sprzedawcy marek dokładamy wszelkich starań, aby oferować najlepsze produkty, opóźnienia i usługi, a zadowolenie naszych klientów jest prawdziwą motywacją dla całego zespołu. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Zespół Serwisowy Mastersintime.pl
3 maanden geleden
Szybka dostawa i bardzo dobry kontakt.
Produkt swietny, szybka dostawa